Hotel

Serdecznie zapraszamy na komfortowy wypoczynek do Hotelu Dworek.

Hotel Dworek dysponuje 60 miejscami noclegowymi w 30 pokojach 1, 2, i 3 osobowych. Naszym gościom oferujemy przytulne pokoje z łazienką, TV Sat, telefonem. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę, domową atmosferę oraz spokój w otoczeniu naturalnej zieleni w przepięknym miejscu. Do dyspozycji naszych gości jest restauracja, z wyśmienitą domową kuchnią, parking dla Państwa pojazdów.

Zapraszamy Państwa do luksusowego Apartamentu o powierzchni 70 m2. Jest to wyjątkowe miejsce do wypoczynku oraz relaksu. Wystrój oraz oświetlenie stwarzają niezapomnianą atmosferę i komfort, które pozwolą Państwu całkowicie się odprężyć i zapomnieć o problemach dnia codziennego. Wyposażony w saunę oraz wannę. Pokój posiada taras, skąd roztacza się piękny widok. Gwarantujemy, że odwiedzą nas Państwo ponownie! Ceny podlegają negocjacjom.

Cennik pokoi

Pokój Pln Euro
1 osobowy 130,00 32,50
2 osobowy 170,00 42,50
3 osobowy 190,00-220,00 47,50-55,00
4 osobowy 210,00-240,00 52,50-60,00

 

W cenę pokoju wliczone jest śniadanie i parking.
Ceny w Euro przeliczane są według aktualnego kursu tej waluty.

* W celu dokonania rezerwacji przez stronę www.hoteldworek.lca.pl wymagane jest uiszczenie całej kwoty należnej za dany nocleg. Dokonana transakcja płatnicza jest jednocześnie potwierdzeniem dokonania rezerwacji.
* Rezygnacja z zarezerwowanego w ten sposób noclegu, nie będzie wiązać się z żadnymi konsekwencjami finansowymi pod warunkiem, że zainteresowany powiadomi o tym obsługę hotelu drogą elektroniczną (hoteldworek@hoteldworek.lca.pl) najpóźniej 48 godzin przed planowym rozpoczęciem pobytu, czyli przed godziną 14:00 na dwa dni przed przyjazdem.
* Rezygnacja z rezerwacji później niż 48 godzin przed planowanym przyjazdem wiązać się automatycznie będzie z utratą całej wcześniej wpłaconej za pobyt kwoty.
* Zwrot pieniędzy w przypadku rezygnacji z dokonanej rezerwacji (pod warunkiem spełnienia wyżej wymienionych zasad anulacji), zostanie zwrócony bezpośrednio na konto klienta.

HOTEL „DWOREK”

ul. Gniewomierska (kierunek Legnickie Pole)